Görüntülenemedi

Web sitemizi ziyaret edebilmeniz için daha güncel bir browser sürümü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Mağazalarımız

  Aydınlı Grup, marka konsept mağazalarının yanı sıra; Aydınlı Mağazaları ve Aymerkez Çok Katlı Mağazaları aracılığıyla kendi markaları ile sektörünün kaliteli markalarını tüketicisiyle buluşturuyor.

  Aydınlı Mağazaları

  Grubun mağazacılık sektörüne attığı ilk adım olmasıyla Aydınlı için özel bir önem taşıyan mağazalar bugün Türkiye çapındaki pek çok şehirde faaliyet gösteriyor. Aydınlı mağazaları, tüketicilere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunma prensibiyle pek çok tüketicinin sıklıkla tercih ettiği alışveriş mekanları...

  Aydınlı konseptiyle bugün Türkiye genelinde 19 mağazası bulunuyor. Bu mağazalarda Aydınlı Grup markalarının yanı sıra; kadın ve erkek giyiminden pek çok farklı alternatifmarka tüketiciyle buluşturuluyor.

  Aymerkez Katlı Mağazaları

  Beyaz eşyadan, kozmetiğe; hazır giyimden, aksesuara, uluslararası ve yerli markaların bir arada sunulduğu Aymerkez, Türkiye'nin en büyük katlı mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Aydinli Grup'a bağlı olan ve firmanın lisanslı markaları; Pierre Cardin, Cacharel veU.S. Polo Assn.’nin yanı sıra ulusal ve uluslararası markaları da bünyesinde bulundurmaktadır.

  İstanbul Büyükçekmece ve Gaziosmanpaşa ile Gaziantep Aymerkez restoran, cafe, otopark gibi yaşam alanlarıyla, markaların hedef kitle ile buluşmasında aracı rolü üstlenmektedir.