Görüntülenemedi

Web sitemizi ziyaret edebilmeniz için daha güncel bir browser sürümü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Yetiştirme Programları

  Mağazacılık - Yönetici Yetiştirme Programı

  Şirketimizin misyon ve vizyonu çerçevesinde, büyüme hedeflerimizin gerçekleştirmesini desteklemek amacıyla, mağazalarımız için Yönetici Yetiştirme Programları açılmaktadır. Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen ve satış kadrolarımıza yönelik açılan bu programlarda, perakende mağaza yöneticiliğiyle ilgili üst düzey eğitimler program kapsamında katılımcılara verilmektedir. Program sonunda katılımcılar, Mağaza II. Müdürü olarak atanmaktadır.. Ortalama 6 ay süren eğitim programı boyunca, mağazacılık alanındaki tüm eğitimler ile işbaşı eğitimleri, iç ve dış kaynaklı profesyonel eğitimciler tarafından program katılımcılarına verilmektedir. Bu programa, şirketimiz tarafından belirlenen seçim kriterlerine uyan, çalışma arkadaşlarımız dahil edilmektedir..

  Genel Müdürlük – Yeni Mezun Yetiştirme Programı

  “Yeni Mezun Aday Programı” çerçevesinde, yıl içerisinde belirlenen tarihlerdeki sınavlardan ve değerlendirme süreçlerinden başarıyla geçen adaylar bu programa dahil edilmektedir.. Oryantasyon süreçlerinin ilkini mağazalarda 3 ay çalışarak gerçekleştiren adaylarımız, faaliyet alanımız olan mağaza süreçlerini yerinde gözlemleme şansı bularak eğitim aşamalarını daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.. Daha sonra Merkez’ de geçirdikleri diğer oryantasyon süreciyle de Merkez bölümleri ve iş süreçleri hakkında deneyim kazanmakta, böylelikle şirketimizin genel işleyiş süreçlerinin de içerisinde olarak hangi alana yönelecekleri ile ilgili daha bilinçli bir tercih yapmaktadırlar. Oryantasyon süreci boyunca Genel Müdürlüğümüzdeki eğitim programlarına da devam eden adaylar, İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından koçluk almakta ve tüm bu istişareler sonucu, Genel Müdürlüğümüzdeki uygun kadrolara yerleştirilmektedir.. Programa kabul edilen her bir adaya ise yöneticilerimizden oluşan mentörler atanmakta ve adayın gelişimi ile kuruma adaptasyonunda aktif rol almaktadırlar.

  Staj İmkanlarımız

  Aydınlı Grup her yıl toplam 150 öğrenciyi stajyer olarak istihdam etmektedir. Yıl içerisinde üniversitelerin kariyer günlerine katılarak yapılan başvurular da stajyer öğrenci programı kapsamında mutlaka değerlendirilmektedir.

  Stajyerlik başvurusu kabul edilen öğrenciler, performanslarının yüksek olması halinde, mezun olduktan sonra açık kadrolarda değerlendirilip, böylece staj sürecini çalışma hayatı için bir fırsata dönüştürebilmektedirler.