Görüntülenemedi

Web sitemizi ziyaret edebilmeniz için daha güncel bir browser sürümü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Tedarik Zinciri Buluşmaları

  Geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve gelenekselleşen  “Tedarik Zinciri Buluşmaları”nın 2’incisi Hilton Convention Center'da düzenlendi.

  "Stratejiden Gerçeğe" konsepti ile gerçekleşen ve tüm tedarikçilerimizi bir araya getiren buluşmada 2015 yılı değerlendirmeleri yapılarak, gelecek

  vizyonu paylaşıldı.

  Tüm tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile bu yıl 2’incisi düzenlenen “Tedarik Zinciri Buluşmaları”nda bir araya geldik. Aydınlı Grup Yönetimi, müşteri odaklı yatay organizasyonunun oluşturduğu sinerji içinde, yurt içindeki ve yurt dışındaki çözüm ortaklarımız ile Aydınlı’nın geleceği değerlendirdi. Aydınlı Grup bünyesindeki markaların dünden bugüne gelişimlerinin de aktarıldığı toplantı, 2015 yılı değerlendirmelerini de içerdi. 

   

  Aydınlı’nın gelecek planları ve stratejik yaklaşımları geleceğe tutulan bir projeksiyon olarak da tüm tedarikçilerimizi heyecanlandırırken; birçok farklı konunun işlendiği toplantı, geçen sene olduğu gibi bu sene de MC Mustafa Özben’in sunumlarıyla da keyifli anlara sahne oldu.

   

  Yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 500 iş ortağımızın katılımıyla gerçekleşen ve Aydınlı Grup Kurucusu ve Danışma Kurulu Başkanı Mustafa Şevki Kavurmacı’nın açılış konuşması ile başlayan toplantı, Genel Müdür Levent Özkan ve Genel Müdür Osman Şentürk’ün birlikte gerçekleştirdikleri keyifli ve interaktif sunum ile devam etti. Tedarikçi portalı, "Önce İnsan" ilkesi ile oluşturulan Sosyal Uygunluk Politikası öne çıkan gündemler oldu. Ayrıca kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan çalışma sistemi ve dünya standartlarında yapılanan yaklaşımıyla, müşterilerini en güvenli ürünlerle buluşturmak konusunda son derece özenli olan Aydınlı Grup'un Laboratuvarı'nda yapılan fiziksel ve boyutsal değişim testleri, ekolojik testler konusunda da tedarikçiler bilgilendirildi.

   

  Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. baş tasarımcıları ile tedarikçiler için stil günü ve aile günü etkinliklerinden de bahsedilen toplantıda, gelecek sene buluşmasının tarihi de açıklandı. Toplantı, kıdem, termin performansı, kalite gibi kategorilerde belirlenen ödül töreni ile sonlanırken bu yıl ilk kez bir tedarikçi de onur ödülü aldı.