Mağazalarımız

Aydınlı Grup, marka konsept mağazalarının yanı sıra; Aydınlı Mağazaları ve Aymerkez Çok Katlı Mega Mağazaları aracılığıyla kendi markaları ile sektörünün kaliteli markalarını tüketicisiyle buluşturuyor.


Aydınlı Mağazaları

Grubun mağazacılık sektörüne attığı ilk adım olmasıyla Aydınlı için özel bir önem taşıyan mağazalar bugün Türkiye çapındaki pek çok şehirde faaliyet gösteriyor. Aydınlı mağazaları, tüketicilere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunma prensibiyle pek çok tüketicinin sıklıkla tercih ettiği alışveriş mekanları...


Aydınlı konseptiyle bugün Türkiye genelinde 12 mağazası bulunuyor. Bu mağazalarda Aydınlı Grup markalarının yanı sıra; bayan ve erkek giyiminde modanın en popüler markaları tüketiciyle buluşturuluyor.Aymerkez Katlı Mega Mağazaları

Beyaz eşyadan, kozmetiğe; hazır giyimden, aksesuara, uluslararası ve yerli markaların bir arada sunulduğu Aymerkez, Türkiye'nin en büyük katlı mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Aydinli Grup'a bağlı olan ve firmanın lisanslı markaları; Pierre Cardin, Cacharel, U.S. Polo Assn. ve kendi markası Becon'un yanı sıra ulusal ve uluslararası markaları bünyesinde bulunduran Aymerkez, bir alışveriş uydusu gibi düşünülebilir.


İstanbul Büyükçekmece ve Gaziosmanpaşa ile Gaziantep Aymerkez restoran, cafe, otopark gibi yaşam alanlarıyla, markaların hedef kitle ile buluşmasında aracı rolü üstlenmektedir.


Decora Mobilya Dekorasyon