Kullanıcı Destek Birimi

23 Haziran 2016

Aydınlı Hazır Giyim bünyesinde çalışan tüm kullanıcılar, başta idari bina olmak üzere, fabrika, lojistik depolar, toptan mağazaları, fason firmalar ve inşaat firmalarımız dâhil olmak üzere tüm BT çözümleri, yerinde ve uzaktan destek hizmetleri sunulur.

Hizmet verilen alanları aşağıdaki başlıklarda toplayabiliriz;

  • Tüm son kullanıcı problemleri,
  • Tüm IT satın alma süreçleri,
  • Yeni teknolojileri takip ederek şirketimize fayda sağlayacak ürünlerin tespiti, demo süreci ve uygun görülmesi durumunda projelendirilip mevcut donanımların iyileştirilmesi,
  • Tüm lokasyonlar da ihtiyaç durumunda (yeni birimler, taşınmalar, tadilat vb.) alt yapı data kablolama işlerinin organize edilmesi,
  • Dış lokasyonlarda hizmet verdiğimiz fason firmalar, inşaat ve şantiye ofislerinde ki destek süreçlerinde danışman firmalar aracılığıyla işlerin organize edilerek, gerektiğinde uzaktan bağlantı ile yaşanan problemlere müdahale edilmesi.
  • Bilgi işlem projelerinde destek süreçlerine katkı sağlamak ve son kullanıcı tarafına düşen kurulum ya da görevlerin organize edilmesi.

Kullanıcı Destek Ekibi olarak 7 kişilik ekibimiz ve 4 stajyerden oluşan bir takımımız var. Ekip içindeki iş paylaşımı, hizmet verdiğimiz alanda arkadaşlarımızın kişisel özverisi, gayretleri, müşteri memnuniyeti ve vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi, ekibimizin iyi bir takım olmasını sağlıyor. Bu şekildeki bir çalışma ortamında bulunmak, ekip içerisinde kuvvetli bir arkadaşlık ortamı oluşmasına ve işlerimizin büyük ölçüde kolaylaşmasına etken olmaktadır.

En Çok Okunanlar

12 Mayıs 2016
Aramıza Katıl
11 Temmuz 2016
Aydınlı Grup
11 Mayıs 2016
Aydınlı'lı Olmak

Blog Yazarları

Tuğba Uzüğüten Cacharel Marka Müdürü
Gözde Bohan İnsan Kaynakları Uzmanı
Tuba Hamzaoğlu Dijital Pazarlama Takım Lideri