Basın ve Kamuoyunun Dikkatine

17 Temmuz 2016

Basın ve Kamuoyunun Dikkatine

Milletimizin İradesine ve Demokrasimize sahip çıkıyor, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, demokrasimize ve devletimize karşı teşebbüs edilen bu menfur girişimi lanetliyor, halkın iradesiyle seçilmiş Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Hükumetimizi destekliyoruz…

Tarihimizde askeri müdahale ve darbelerin, Türkiye'nin kalkınmasına ve Cumhuriyet'in geleceğine ne kadar ağır hasarlar verdiğinin yeterince bilincinde olan halkımız, demokrasimize, Meclis’imize ve geleceğine sahip çıkmıştır.

Demokrasimize ve halkın iradesiyle seçilmiş Hükumetimize karşı girişilen gayrimeşru haince eylem, Aziz Milletimizin asil karşı duruşu, siyasi görüş ötesi birlik bilinci ve Devletimizin kurumlarının takdire şayan dayanışmasıyla bertaraf edilmiştir. İradesine, Meclisine ve geleceğine sahip çıkan Milletimiz, tarih sahnesinde bir kere daha demokrasiye sahip çıkmanın örneğini tüm Dünya Milletlerine göstermiştir.

Biz Aydınlı Grup olarak, milli irade ve demokrasiyi hedef alan Terör Örgütü (FETÖ)/PDY’nin hain darbe girişimini nefretle kınıyoruz. Aydınlı Grup yönetimi, geçmişte olduğu gibi bugün de Hükumetimizin izlediği yolu izleyip, birlik ve bütünlük duygusu adına devlet yönetimi ile aynı çizgide ilerlemiştir. İlerlemeye de devam etmektedir.

Aydınlı Grup olarak yaraların sarılması ve Türk Ekonomisi'nin bu süreci en az badireyle atlatması adına var gücümüzle çalışacağız. Olaylar sırasında şehit olan vatandaşlarımıza, güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına sonsuz sabır ve tüm yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı
Ömer Faruk Kavurmacı

En Çok Okunanlar

12 Mayıs 2016
Aramıza Katıl
11 Temmuz 2016
Aydınlı Grup
11 Mayıs 2016
Aydınlı'lı Olmak

Blog Yazarları

Tuğba Uzüğüten Cacharel Marka Müdürü
Gözde Bohan İnsan Kaynakları Uzmanı
Tuba Hamzaoğlu Dijital Pazarlama Takım Lideri